Rekrutacja Wróć »

Rekrutacja 2017/2018

Komunikat dla rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów i siódmoklasistów:

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza na spotkania organizacyjno – informacyjne dotyczące roku szkolnego 2017/2018, które odbędą się w dniu 8 czerwca 2017r.:

• klasy pierwsze godz. 17.00, sala nr 11;
  • klasy siódme godz.18.00, sala nr 33

Przypomina się, że egzamin do klasy siódmej dwujęzycznej  z rozszerzonym językiem angielskim odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00 w auli szkoły. Uczniowie ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysortografia itp.) proszeni są o dostarczenie najpóźniej w dniu egzaminu opinii Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. O przyjęcie do klasy dwujęzycznej mogą ubiegać się również uczniowie spoza obwodu szkoły.

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Przypomina się, że termin postępowania rekrutacyjnego zakończył się 28 marca 2017r. Natomiast postępowanie uzupełniające będzie przeprowadzone w terminie 8.05.2017 do 15.05.2017r.

Egzamin do klasy siódmej dwujęzycznej  z rozszerzonym językiem angielskim odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00 w auli szkoły. Uczniowie ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysortografia itp.) proszeni są o dostarczenie najpóźniej w dniu egzaminu opinii Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. O przyjęcie do klasy dwujęzycznej mogą ubiegać się również uczniowie spoza obwodu szkoły.

Harmonogram rekrutacji
Kryteria rekrutacji
podanie IV klasa j.francuski,
podanie IV klasa szachowa,