English Vocabulary Genius 2017 Wróć »

Trzynastu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego English Vocabulary Genius 2017 zorganizowanego 7 listopada przez SP w Skrzyszowie im. K. Miarki oraz SP 3 w Radlinie. 21 listopada finaliści, czyli uczniowie, którzy uzyskali wynik minimum 95% i laureaci ze 100% wynikiem biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni wyróżnieniami oraz pucharami za swoje osiągnięcia.
Laureatami zostali: Zofia Niesłańczyk, Emilia Kuczera, Anna Bober oraz Kamil Pawelec. Wśród wyróżnionych uczniów znalazły się następujące osoby: Dominika Ryszka, Zofia Muszewska, Oliwia Synowczyk, Jakub Gienieczko oraz Beniamin Adamski. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy wyników, tym bardziej, że uczestnictwo w finale poprzedzone było pięcioetapowym konkursem szkolnym. Dziękujemy także opiekunom naszych uczniów, nauczycielom języka angielskiego: Danucie Patalicie, Aurelii Szewieczek, Izabeli Piątkowskiej oraz Katarzynie Horwacik.

mgr Katarzyna Horwacik