Ogłoszenie Wróć »

Zapraszamy w środę 1 września na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 wg następującego harmonogramu:

📣 o godz. 9:00 – rozpoczęcie dla klas II-VIII – spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach:
Kl. II a – s. 12 (wejście pod aulą)
Kl. II b – s. 11 (wejście pod aulą)
Kl. III a – s. 3 (wejście pod aulą)
Kl. III b – s. 14 (wejście pod aulą)
Kl. IV a – s. 31 (wejście pod aulą)
Kl. IV b – s. 25 (wejście główne)
Kl. V a – s. 26 (wejście główne)
Kl. V b – s. 22 (wejście główne)
Kl. VI – s. 35 (wejście pod aulą)
Kl. VII a – s. 21 (wejście główne)
Kl. VII b – s. 27 (wejście główne)
Kl. VIII a – s. 23 (wejście główne)
Kl. VIII b – s. 24 (wejście główne)

📣 o godz. 10:00 – uroczyste rozpoczęcie dla klas I – aula (wejście pod aulą). Podczas uroczystości odbędzie się pasowanie na ucznia, a dzieci otrzymają Wodzisławską Tytę Pierwszaka ufundowaną przez Miasto Wodzisław Śląski i sponsorów.  Szczegóły uroczystości zostały przekazane w mailu.

📣  Ksiądz proboszcz Andrzej Cioska i katecheci zapraszają chętnych uczniów na mszę świętą o godz. 8.00 w parafii rzymsko-katolickiej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Pszowskiej.

📣Ksiądz proboszcz Daniel Ferek zaprasza chętnych na szkolne nabożeństwo do kościoła ewangelicko-augsburskiego przy ul. Minorytów w niedzielę 5.09 o godz. 8.45.

📣Przypominamy o dezynfekcji rąk i maseczkach.