Ósmoklasista Wróć »

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 – kliknij

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

W załączeniu przekazujemy:

• terminy postępowania rekrutacyjnego 2020/21 – kliknij
  • harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych – komunikat MEN – kliknij

Materiały są dostępne także na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021.

.

Ważne informacje dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wodzisławski

* informator naborowy – kliknij
* nabór do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (film instruktażowy) – kliknij