Balik karnawałowy dla najmłodszych Wróć »

5 stycznia w auli szkolnej został zorganizowany balik karnawałowy dla najmłodszych klas. Jak nakazuje wieloletnia tradycja, wszyscy uczestnicy musieli być przebrani. Kogo tam nie było?! Pomysłowość nie miała granic, dlatego nie sposób wymienić wszystkich postaci. Pojawiły się królewny, wróżki, rycerze, klauni, różnego rodzaju zwierzęta, a nawet mumia! Nie wybrano króla i królowej balu, ponieważ wszystkie kostiumy okazały się bardzo pomysłowe, a ich właściciele świetnie się bawili. Sprawdził się w swej roli wodzirej, który z dużą energią rozbawiał zgromadzone dzieci. Przy dobranej przez niego muzyce, nogi same rwały się do tańca. Podrygiwały nawet wychowawczynie i mamy, które zajmowały się organizacją poczęstunku dla spragnionych i wygłodniałych tancerzy. Zabawa była bardzo udana. Następny bal, niestety, dopiero w przyszłym roku, a szkoda!

DSCN2147 DSCN2155 DSCN2159 DSCN2167 DSCN2180 DSCN2198

mgr Iwona Warzecha