Kolejna Gala Laureatów za nami Wróć »

7.06 brawurowym wykonaniem piosenki Tiny Turner rozpoczęła się w naszej szkole kolejna Szkolna Gala Laureatów. Był to czas, by uhonorować tych spośród uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym zdobywali laury w konkursach przedmiotowych  i zawodach sportowych, ale także i tych, którzy swoją postawą zasłużyli na miano najkulturalniejszych uczniów oraz osobowości. Tym razem wyróżnienia i podziękowania otrzymało 26 uczniów, którym w tym szczególnym momencie towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele. Dopełnieniem uroczystości były występy szkolnych artystów, którzy zechcieli podzielić się odrobiną swego talentu. Wystąpili: Zosia Wierzgoń, Mateusz Kasperczyk, Dominika Ryszka, Ania Głażewska, Filip Mokry, Weronika Barteczko, Roksana Kucharska, Konrad Bornikowski. Tegoroczną galę niezwykle profesjonalnie poprowadzili: Marek Białożyt i Tymon Dziaćko, a  prezentację osiągnięć wyróżnionych uczniów przygotowali Dorian Guz i Bartek Widenka.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości, DZIĘKUJEMY.  W imieniu organizatorów…

mgr Aleksandra Żak