Obóz językowy Wróć »

27 kwietnia  klasy II a i II c  pod opieką pani Aurelii Szewieczek, Dominiki Kaasprzyk i Anny Kołakowskiej, wyjechały na dziesięciodniowy obóz językowy do południowej Anglii. Każdy dzień  był szczegółowo zaplanowany. Nauka języka, poznawanie kultury i zwiedzanie zabytków. Nawet słynna angielska pogoda (deszcz ,chłód) nie zdołała pokrzyżować  planów. Uczniowie byli w Oxfordzie, Londynie, Canterbury, Brighton, Portsmouth, Winchester i  Worthing. Podziwiali piękne widoki z London Eye i Spinnaker Tower.  Zrobili sobie zdjęcia ze sławami ze świata filmu, sportu i rozrywki w muzeum figur woskowych Madam Tussauds. Widzieli legendarny, okrągły stół króla Artura  oraz megality Stonehenge. Język szlifowali nie tylko na angielskich ulicach, ale i w angielskiej szkole  i w angielskich rodzinach, gdzie byli zakwaterowani. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Trzeba było wracać do domu. Cenne wspomnienia  zostaną jednak na całe życie.

mgr Anna Kołakowska