SP 1 Wodzisław zwycięzcą finału powiatowego Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców Wróć »

7 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim odbyły się zawody finału powiatowego Igrzysk Dzieci  Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców.  W meczu finałowym koszykarze SP 1  pokonali drużynę z Marklowic, co dało im zwycięstwo w całym turnieju.

Skład drużyny: Jakub Barabasz, Mikołaj Baran, Mikołaj Kolarski, Kajetan Drabiński, Rafał Gruszczyk, Tomasz Jazłowiecki-Świstek, Marcin Kruczek, Dawid Nowak, Karol Pietraszek, Kacper Sławik, Rafał Szkatuła, Patryk Tatarczyk. Opiekunem zespołu jest pan Aleksander Góra. Warto nadmienić, że nasza drużyna jako mistrz powiatu wodzisławskiego w koszykówce chłopców awansowała do zawodów rejonowych. Duże  gratulacje dla chłopaków. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek.

mgr Aleksander Góra