Finał VII Konkursu Informatycznego Wróć »

W czwartek, 12 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku odbył się finał VII Konkursu Informatycznego, zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika.
W finale znalazło się 20 zespołów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, których zadaniem było zaprezentowanie wykonanej przez siebie strony internetowej. Wśród finalistów było także czterech gości z zagranicy – ze szkoły SOS Net Office z Orlovej w Czechach.
Temat prac uczniów brzmiał „Komputery XXI wieku”. Po trzech godzinach prezentacji prac, komisja konkursowa przystąpiła do obrad, by o 13.00 ogłosić wyniki konkursu.
Miło poinformować że w kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęli uczniowie naszego gimnazjum: Paweł Magiera i Łukasz Oślizło. Na IV miejscu sklasyfikowani zostali: Karol Musur i Kajetan Rduch.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy !!!