MALUCHY Z JEDYNKI DOŁĄCZYŁY DO PROGRAMU EDUKACYJNEGO „AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA”! Wróć »

Akademia Bezpiecznego Puchatka” to program o charakterze społecznym, który wpisuje się w inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ramach programu nauczyciele przeprowadzają zajęcia związane z bezpieczeństwem oraz z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności.

W bieżącym roku szkolnym do programu przystąpili uczniowie klas I- II naszej szkoły. Wraz z sympatycznym Puchatkiem uczą się, jak unikać niebezpieczeństw i jak postępować w razie ich zaistnienia. Dodatkowo każde dziecko otrzymało książeczkę z grami i zabawami, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Do włączenia się w przedstawioną inicjatywę zachęcamy również rodziców i opiekunów. Szczegółowe informacje zawiera specjalnie opracowana dla nich broszura informacyjna.

Nauczyciele realizujący program:

mgr Teresa Bednarek