Przyjaciele Misia Uszatka czyli laureaci w konkursie plastycznym Wróć »

13 listopada 2017 w sali multimedialnej MiPBP odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy „Przyjaciele Misia Uszatka”. Konkurs zorganizowany został z okazji 60. rocznicy pierwszego wydania przygód sympatycznego Misia Uszatka autorstwa Czesława Janczarskiego oraz 55. rocznicy pierwszej adaptacji filmowej. Na konkurs napłynęły 274 prace z wodzisławskich przedszkoli i szkół podstawowych. Dyplomy i nagrody laureatom wręczali: Mieczysław Kieca – Prezydent Miasta Wodzisławia Śl. oraz Ewa Wrożyna-Chałupska – dyrektor Biblioteki. Z naszej szkoły aż 6 dzieci zostało wyróżnionych. Byli to:

• Sonia Chłapek kl.II
  • Weronika Herc kl.II
  • Vanessa Wróbel kl.II
  • Przemysław Uchański kl. IIIa
  • Amelia Pojda kl.IIIb
  • Alicja Wojs kl. IIIb

Dzieci przygotowały panie: Monika Wojs, Klaudia Brzoza i Agnieszka Gajdosz. Gratulujemy.

mgr Monika Wojs