SKS JEDYNKA W FINALE ORANGE! Wróć »

Wszystkim zaangażowanym w realizację zadań Klubów Sportowych Orange dziękuję i gratuluję sukcesu.

Teraz przed nami godziny ciężkich treningów, a wszystko po to, żeby na Ogólnopolskim Finale zaprezentować jak najwyższe sportowe umiejętności.

W Finale w Warszawie SKS Jedynkę reprezentować będą: Alicja Sawicka, Natalia Holesz, Wiktoria Pietrzak, Katarzyna Pęciak, Paulina Bugla, Paulina Topisz, Kacper Kasperski, Kacper Wierzba, Szymon Sopyła, Dominik Wala, Paweł Pluta i Adam Czarnecki. Trenerzy drużyny: Weronika Kalinowska, Aleksander Góra.

Puchar Orange 2017

A oto co piszą Kluby Sportowe Orange do będących pod ich patronatem 100 Klubów z całej Polski

„Witajcie 🙂

Program Kluby Sportowe Orange to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu promocję sportu oraz zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Poprzez program zwracamy uwagę na to, jak ważne są ćwiczenia oraz ruch, na każdym etapie naszego życia. Dzięki Wam, nasza misja dotarła do osób z każdej grupy wiekowej. Wasza praca i zaangażowanie pozwoliły na aktywizację lokalnej społeczności, lokalnych władz, nauczycieli oraz ogromnej rzeszy uczniów.

Niezmiernie jest nam miło poinformować o wynikach eliminacji do Pucharu Orange 2017 r. Wyłonione kluby są bardzo aktywne od początku programu i nie jest dla nas zaskoczeniem, że również teraz podjęły wyzwanie Orange.

Niekwestionowanym liderem rywalizacji jest klub Gladiator Przemyśl, który zgromadził łącznie 34443 punkty i wykonał większość dostępnych wyzwań! Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami, wspieracie program i rozwijacie swoją sportową pasję. Również pozostałe kluby z wyłonionej dziesiątki, swoją aktywnością zapracowały na finałową rywalizację. Wszystkim gratulujemy 🙂

Na Finał Pucharu Orange 2017 do Warszawy, zapraszamy dziesięć klubów:

1. UKS Gladiator Przemyśl
  2. SKS przy Zespole Szkół w Wilkanowie