BO RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA… Wróć »

W słoneczne i bardzo ciepłe czerwcowe popołudnie, uczniowie klasy 2A SP wraz z Rodzicami, rodzeństwem, wychowawczynią i gościem – panią Agnieszką Korbel- Marcol, spotkali się w niezwykle malowniczym zakątku Czyżowic, by móc w atmosferze zabawy, radości i przygody, spędzić wspólnie czas.
Rodzice drugoklasistów na miejsce tegorocznego spotkania wybrali Fort Czyżowice, gdzie ich Pociechy miały okazję przeżyć niezwykłą przygodę. Wprowadzeni w świat fantastycznych wręcz baśniowych postaci i historii, uczestnicy zabawy musieli sprostać niejednemu trudnemu zadaniu, by wreszcie dotrzeć do skrzyni pełnej słodkości ukrytej w tajemniczej kopalni. Po wyczerpujących zmaganiach, dzieci miały okazję podziękować swoim bliskim wręczając im samodzielnie zaprojektowane dyplomy. Podczas chwilowej regeneracji sił, wychowawczyni i pani Agnieszka wręczyły najmłodszym niespodzianki, które miały podkreślić wyjątkowość każdego ucznia klasy 2A. Po tych wszystkich emocjonujących wydarzeniach przyszedł czas na kiełbaski i słodki poczęstunek. Potem, znów wróciliśmy do swobodnej zabawy na terenie Fortu. Ten dzień zapadanie nam na długo w pamięci!

DSC_6942 DSC_6917 DSC_6916 DSC_6911 DSC_6909 DSC_6907 DSC_6887 DSC_6882 DSC_6875 DSC_6870

mgr Klaudia Brzoza