Jarmark Cudów 2014 Wróć »

Tegoroczny Jarmark Cudów już za nami. Oczywiście, jak co roku uczniowie Gimnazjum nr 1 w Wodzisławiu Śląskim spisali się na medal i to złoty! Sale lekcyjne zamieniły się w kramiki z przeróżnymi cudeńkami. W kawiarence można było spróbować ciast domowej roboty, popijając kawkę z prawdziwego ekspresu, zaś w barze mlecznym posmakować oryginalnych koktajli. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie na wyprzedaży garażowej, zakupić oryginalnie zapakowane słodkości, które idealnie nadają się na prezent, przenieść się do pracowni artystycznej i zakupić ręcznie robioną biżuterię. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez uczniów. Było słodko, kolorowo i wesoło.
Uczniowie łącznie zebrali ponad 1.000 zł. Trzeci rok z rzędu pierwsze miejsce zdobyła klasa IIIA za bajeczną kawiarenkę. Klasa ta zebrała ponad 370 zł. Drugie miejsce zajęła klasa IID, Zakręcony Sklepik okazał się być strzałem w dziesiątkę. Klasa zebrała ponad 140 zł. Zaś trzecie miejsce zapewnił klasie IIIC niezwykły bar mleczny. Udało im się zebrać ponad 120 zł.
Kochani, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim klasom, które wzięły udział w tegorocznym Jarmarku. No i tradycyjnie prosimy o jeszcze w przyszłym roku.

jark1 jark2 jark3 jark4