Warsztaty kulinarne w klasie I SP Wróć »

W środę 26 kwietnia klasa I miała okazję aktywnie uczestniczyć w warsztatach kulinarnych przygotowanych dzięki uprzejmości Państwa Anny i Adama Jordan. Dzieci przygotowały pyszną pizzę oraz lemoniadę. Zwiedziły również zaplecze i zobaczyły, jak są przygotowywane obiady dla uczniów naszej szkoły. To, co robione własnoręcznie smakuje o niebo lepiej, tak więc wszystkie pizze po upieczeniu zostały spałaszowane ze smakiem, a lemoniada wypita do ostatniej kropelki. Dziękujemy bardzo pani Ani i panu Adamowi.

mgr Monika Wojs