Zaproszenie na Jarmark Cudów Wróć »

30 maja od 9:45 – 11:30 kolejny już raz w Gimnazjum nr 1 odbędzie się Jarmark Cudów, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczniów, ale także nauczycieli a nawet rodziców. Tego dnia sale lekcyjne w naszej szkole zamienią się w niezwykłe kramiki. W kawiarence będzie można zdegustować ciasta domowej roboty, popijając kawkę z prawdziwego ekspresu, posmakować oryginalnych koktajli, znaleźć coś dla siebie na wyprzedaży garażowej, zakupić oryginalnie zapakowane słodkości, które idealnie nadają się na prezent, przenieść się do magicznego Paryża, racząc się francuskim śniadaniem. To tylko niektóre z jarmarkowych atrakcji, które uczniowie G1 przygotowali w tym roku. Dochód z imprezy tradycyjnie zasili pulę Samorządu Szkolnego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli oraz rodziców do odwiedzenia naszych bajkowych kramików.