SKETCH YOURSELF – Konkurs Skeczy Angielskich Wróć »

21 marca uczniowie klasy IIc wzięli udział w I konkursie skeczy angielskich pt: „SKETCH YOURSELF” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Jastrzębiu Zdroju. Przedstawili oni dwa skecze: „Mr Universe” oraz „Batman and the Psychiatrist”. W konkursie wzięły udział nie tylko polskie szkoły z Jastrzębia oraz okolic, ale również dwa zespoły z Czech. Poziom był bardzo wyrównany. Wszyscy młodzi aktorzy prezentowali bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, jak i też doskonały warsztat sceniczny. Pierwsze miejsce w konkursie zajęli jednak uczniowie naszej szkoły z zespołem w składzie: Anna Bogusz, Emilia Michalska, Marta Popielarczyk, Maksymilian Myśliwiec, Anna Głażewska, Mikołaj Komorowski, Zofia Wierzgoń oraz Maja Koczy. Uczniów przygotowywała pani Izabela Piątkowska. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.

_DSC0001 _DSC0018 _DSC0032 _DSC0042 _DSC0063 _DSC0065 _DSC0068

mgr Izabela Piątkowska