Odwiedziny przedszkolaków Wróć »

10 marca, w ramach „Dni otwartych”, odwiedziły naszą szkołę przedszkolaki. Czekało je tu mnóstwo atrakcji. Na początek obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy II b pt. „Rok i jego dzieci”. Następnie wzięły udział w zajęciach tanecznych, w czasie których starsi koledzy opiekowali się nimi troskliwie. Wreszcie nadszedł czas na zwiedzanie szkoły. Przedszkolaki zobaczyły sale lekcyjne, świetlicę, jadalnię, sklepik, gabinet higienistki, przystosowane dla nich toalety. Z tych wszystkich pomieszczeń najbardziej zapamiętają zapewne salę komputerową, w której mogli spróbować swoich umiejętności. Podobała im się również zabawa z tablicą interaktywną. Na zakończenie wizyty otrzymały drobne upominki w postaci planów lekcji i opasek odblaskowych, po czym wróciły do swojej placówki. Wszyscy mamy nadzieję na ponowne spotkanie 1 września.

DSCN5634 DSCN5646 DSCN5649 DSCN5650 DSCN5656 DSCN5665 DSCN5677 DSCN5678 DSCN5682 DSCN5683 DSCN5684

mgr Iwona Warzecha