Wycieczka klas III a i III b 6 grudnia 2016 r. Wróć »

6 grudnia klasy III pojechały na wycieczkę autokarową do Rud Raciborskich. Jadąc kolejką wąskotorową, uczniowie podziwiali piękno przyrody oraz przebiegające lasem sarenki.

Kiedy z zaciekawieniem słuchali opowieści pana maszynisty o świętym Mikołaju oraz odgadywali zagadki nagle w oddali, wśród drzew zauważyli znaną wszystkim dzieciom postać.

Do szkoły wrócili radośni, zadowoleni i pełni wrażeń. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że wycieczka była super!

dscn4935 dscn4938 dscn4956 dscn4984 dscn4989 dscn5042 dscn5061 dscn5092 dscn5120

Bożena Hibner