Gala „Przyjaciół Fenixa” Wróć »

17 listopada 2016 r. zespół wokalno – instrumentalny uczniów i absolwentów Gimnazjum nr 1 zapewnił oprawę muzyczną podczas Gali „Przyjaciół Fenixa”, która odbyła się w „Gościńcu Wodzisławskim”. W spotkaniu wzięły udział władze miasta i gmin, przedstawiciele instytucji i firm, działających na terenie powiatu wodzisławskiego oraz podopieczni „Fenixa”.
Fundacja „Fenix – Powstań do życia” skierowana jest na wsparcie i rozwój młodzieży. Również dla naszych uczniów prowadzone są warsztaty przez tę instytucję.
Zespół w składzie: Paulina Nowak, Zuzia, Bornikowska, Eliza Bornikowska, Sylwia Chłapek, Zosia Podsiadło, Julia Gawlik i Paulina Osojca wraz  z nauczycielką Michaliną Gardzielik wspaniale zaprezentował się podczas tego spotkania, wykonując utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Wspólny występ osób wchodzących w skład zespołu muzycznego potwierdził, że przyjaźnie zawarte podczas nauki w naszym gimnazjum mogą trwać całe życie, a chęć powracania absolwentów szkoły do współpracy w zespole i integracji z uczniami wiąże się z miłymi wspomnieniami, które pozostały z lat nauki w murach Gimnazjum nr 1. Dziękujemy również Pani Katarzynie Bosowskiej – Prezesowi Zarządu Fundacji „Fenix – Powstań do życia” za serdeczne i ciepłe przyjęcie podczas spotkania.

Reportaż pod linkiem

fenix1 fenix2 fenix3 fenix5 fenix6 glowne