Udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości Wróć »

11 listopada poczty sztandarowe Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Gimnazjum nr 1 wzięły udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 wzięła udział w zbiórce przy muzeum, następnie przemaszerowano do kościoła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, gdzie odprawiona została msza św. w intencji ojczyzny. Potem odbyły się uroczystości okolicznościowe pod pomnikiem Powstańców Śląskich, w czasie których nasi uczniowie złożyli kwiaty. Naszą szkołę reprezentowali: Poczet Gimnazjum nr 1 w składzie: Natalia Skubisz Jędrzej Radziński Sonia Wujka oraz poczet Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Paweł Gołaś Alicja Sawicka Agata Binioszek Uczniom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie!

img_01491 img_01501-4 img_01521 img_01541 img_01551

mgr Aneta Witkowska