Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Spotkajmy się w Stumilowym Lesie” Wróć »

15 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Spotkajmy się w Stumilowym Lesie”. Uczestnikami byli uczniowie klas I-III wodzisławskich szkół. Nie mogło zabraknąć tam przedstawicieli naszej „Jedynki”, którzy zostali laureatami konkursu. Najliczniejsza była reprezentacja klasy IIb SP:  Maja Kopczyńska zajęła II miejsce, Alicja Wojs III miejsce, Amelia Pojda wyróżnienie, podobnie jak Paweł Herok z kl. IIa. Oliwia Jabłońska, również uczennica kl. IIb zajęła I miejsce, jednak swoją pracę wykonała w OPP „Dziupla”. Dyplomy zwycięzcom wręczał sam pan prezydent miasta Mieczysław Kieca, a nagrody rzeczowe jego zastępczyni, pani Barbara Chrobok. Zaproszone dzieci wraz z opiekunami obejrzały występ Teatru Art.-Re z Krakowa. Zwieńczeniem imprezy był słodki poczęstunek z przepysznym „kubusiowym miodkiem” .

dsc08373 dsc08383 dsc08398 dsc08404 dsc08420 dsc08467 dsc08491 dsc08539 dsc08542 dsc08559

mgr Iwona Warzecha