Spotkanie z Darią i Krzysztofem Nowakowskimi w MiPBP Wróć »

Maszerze, podróżnicy i przewodnicy po Laponii, ludzie pasji. Organizatorzy wypraw na Daleką Północ. Od sześciu lat niemal każdą zimę spędzają ze swoimi psimi zaprzęgami na wyprawach i zmaganiach z najdłuższymi wyścigami psich zaprzęgów w Europie. Zima jest ich żywiołem, a psy partnerami w przygodzie. O ich przygodach i życiu opowiada książka Krzysztofa pt. „23 kilometr”, którą sami wydali. Uczniowie klasy III d oraz III c mieli okazję posłuchać o ich wzlotach i upadkach oraz trudach podróży. Spotkanie było bardzo ciekawe i nawet najbardziej wymagający uczniowie wyszli zadowoleni, uśmiechnięci i usatysfakcjonowani!

dscn4635 dscn4638 dscn4639 dscn4646 dscn4647 dscn4649 dscn4654 dscn4656 dscn4657

mgr Agnieszka Wojcieszenko