RAJD INTEGRACYJNY Wróć »

Zgodnie z tradycją szkoły klasy pierwsze gimnazjum po pasowaniu udały się na rajd integracyjny, podczas którego młodzież miała okazję poznać się lepiej i po raz pierwszy rywalizować w sportowych rozgrywkach międzyklasowych, które zostały zorganizowane przez nauczycieli wuefu na boiskach klubu Gosław Sport Center. Uczniowie mogli wykazać się, grając w piłkę nożną, siatkówkę oraz rywalizując w wyścigach rzędów. Każda konkurencja była skrupulatnie oceniana. Nie zabrało jednak śmiechu,  dobrej zabawy, zdrowego dopingu oraz stosowania zasad fair play. Po emocjach sportowych przyszedł też czas na posiłek, wspólny odpoczynek i rekreacyjne gry i zabawy w gronie kolegów i koleżanek z innych klas pierwszych. Przed powrotem do szkoły podsumowano wyniki rywalizacji. I miejsce zajęła klasa 1c, II miejsce – 1d, III miejsce na podium należało do klasy 1b, IV miejsce zajęła 1e, a V miejsce przypadło w udziale klasie 1a.  Dzięki rajdowi uczniowie mogli lepiej się poznać, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

rajd1 rajd2 rajd3 rajd4 rajd5 rajd6 rajd7

mgr Justyna Orszulak