Spotkanie autorskie uczniów klasy czwartej z Idą Pierelotkin Wróć »

Spotkanie autorskie uczniów klasy czwartej z Idą Pierelotkin,  autorką powieści dla młodzieży:  Pepa nie świruj!, Ala Betka, Co ma piernik do wiatraka?, Dwie połówki pomidora oraz 10 minut rowerem. W wolnych chwilach najbardziej lubi czytać książki i słuchać radia. Kociarka z zamiłowania i obowiązku. Debiutowała powieścią „Ala Betka”, która została nagrodzona w pierwszej edycji Konkursu im. Astrid Lindgren, organizowanym przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom. Laureatka nagrody Guliwer w Krainie Olbrzymów, przyznanej przez Radę Naukową czasopisma o książce dla dziecka „Guliwer”. Za książkę „Pepa, nie świruj!” była nominowana przez Polską Sekcję IBBY do nagrody literackiej Książka Roku 2010. Spotkanie z czytelnikami zakończyło się zakupieniem egzemplarzy książek z autografem autorki.

dscn3309 dscn3316 dscn3346 dscn3354

mgr Małgorzata Bubas, mgr Agnieszka Wojcieszenko