Gimnazjaliści na XIX Olimpiadzie Przedszkolnej Wróć »

Gimnazjaliści na przedszkolnej olimpiadzie? Tak! Jeśli mogą pomóc!
Drużyna kreatywnych uczniów z klasy IIId została poproszona o pomoc w XIX Olimpiadzie Przedszkolnej w Wodzisławiu, która odbyła się 8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3. Gimnazjaliści pomagali przedszkolakom w poszczególnych konkurencjach i świetnie się bawili, o czym świadczy ich wpis:
„XIX Olimpiada Przedszkolna już za nami! Przy zabawie z dziećmi czuliśmy się jak w swoim żywiole. Choć maluchy dały nam nieźle popalić, swoją radosną energią dodały nam motywacji do dalszej pracy związanej z kreatywnością. Pomoc przy organizacji zabaw dla przedszkolaków była dla nas prawdziwą przyjemnością oraz kolejnym sprawdzianem swoich możliwości, tym razem przy dzieciach. Cieszymy się więc, że i temu zadaniu podołaliśmy. Teraz żadna przeszkoda nam nie straszna! A przy okazji poznaliśmy koszulkową drużynę bliźniaczą Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy z maluchami”.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Publicznego Przedszkola nr 1 i drużyny „Babeczka z pączusiem wypełnionym miłością”.

Gimnazjaliści na przedszkolnej olimpiadzie? Tak! Jeśli mogą pomóc:)

13413068_1738176959732837_4319207120391232853_n DSC_1924 DSC_2010 DSC_2086 DSC_2108 DSC_2109 DSC_2111 DSC_2115 DSC_2157 DSC_2197 DSC_2279 DSC_2281 DSC_2285

mgr Justyna Orszulak