„Nauka to pokarm dla rozumu”, czyli kolejna Gala Laureatów Wróć »

Choć do dzwonka, który zwieńczy ten rok szkolny, zostało jeszcze kilkanaście dni, w naszej szkole po raz kolejny odbyła się Gala Laureatów, która była podsumowaniem kończącego się roku szkolnego, ale przede wszystkim  uhonorowaniem tych, którzy w ostatnich miesiącach zasłużyli, dzięki pracy i postawie, na miano laureatów konkursów, wybitnych sportowców, znakomitych artystów  czy szkolnych osobowości. To oni w towarzystwie swoich dumnych rodziców odebrali z rąk Dyrekcji Szkoły i przedstawicieli władz miasta zasłużone gratulacje i wyróżnienia. Dopełnieniem wieczoru były także popisy szkolnych talentów muzycznych, wokalnych, tanecznych. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a uczniom, którzy opuszczą mury „Jedynki”, życzymy dalszych sukcesów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 IMG_0324 IMG_0334 IMG_0358 IMG_0365 IMG_0409 IMG_0421 IMG_0430 IMG_0446 IMG_0572 IMG_0601

mgr Aleksandra Żak