Jaką szkołę wybrać? Wróć »

Jaką szkołę wybrać, by potem tego nie żałować, by jak najlepiej „ustawić się” przed dalszą nauką lub jak najszybszym zdobyciem zawodu? Różne szkoły średnie nęcą Cię różnymi atutami (dodatkowe zajęcia, pracownie, osiągnięcia). Jak w tym gąszczu informacji znaleźć tę najlepszą dla siebie szkołę? Po gimnazjum można wybrać trzy podstawowe ścieżki kariery: szkoła zawodowa, technikum lub liceum ogólnokształcące. Aby ułatwić wam wybór zaprosiliśmy przedstawicieli: Zespołu Szkół Zawodowych w Pszowie, Liceum Ogólnokształcącego z Rydułtów oraz Wodzisławia Śląskiego. Uczniowie klasy policyjnej z Rydułtów zaprezentowali próbkę swoich umiejętności. Hm… może warto? Natomiast przedstawiciele L.O z Wodzisławia oraz ZSZ zaprezentowali ofertę szkoły – filmiki promujące. Trudny wybór? Pamiętaj jednak, że ostateczną decyzję podejmujesz jednak wraz ze Swoimi Rodzicami. Zrób to ze spokojem i rozważnie, pomyśl, ponieważ ten wybór zadecyduje o Twoim dalszym losie otwierając przed Tobą kolejne możliwości!

DSCN2594 DSCN2595 DSCN2598 DSCN2599 DSCN2623 DSCN2666 DSCN2682 DSCN2688

mgr Agnieszka Wojcieszenko