Akademia Twórczego Nauczyciela Wróć »

W poniedziałek 25 kwietnia w klasie I a odbyły się nietypowe zajęcia. Na lekcji otwartej byli obecni nauczyciele, którzy biorą udział w szkoleniach dotyczących kreatywności oraz twórczego prowadzenia zajęć. Szkolenia te organizowane są przez Akademię Twórczego Nauczyciela. Jednak to nie nauczyciele byli tutaj najważniejsi. Głównymi bohaterami  były dzieci. Zaczęło się nietypowo, kosztowanie wody, odkrywanie jej właściwości  po to, by wykonać zaskakujący eksperyment. Nie było jednak łatwo. Dzieci musiały wykonać zadania matematyczne oraz polonistyczne, aby odkryć  jak poprawnie wykonać badanie. Efekt zaskoczył wszystkich. Woda zabarwiona na czerwono, dzięki olejowi  i tabletce musującej wykonała przepiękny bąbelkowy taniec. Dlaczego tak się stało? Zapytajcie dzieci z klasy I a, One już znają odpowiedź.

Zdj─Öcie0382 Zdj─Öcie0385 Zdj─Öcie0386 Zdj─Öcie0387 Zdj─Öcie0388 Zdj─Öcie0390 Zdj─Öcie0391 Zdj─Öcie0392 Zdj─Öcie0394

mgr Agnieszka Korbel- Marcol