XXIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS I-III Wróć »

6 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów z dziesięciu wodzisławskich szkół podstawowych, przedstawicieli klas I-III. Tego dnia bowiem odbył się u nas miejski etap konkursu ortograficznego dla klas młodszych. Uczniowie zmagali się z dyktandem, które tego roku nosiło tytuł: Wymarzona podróż. Dyktando, chociaż wydało się trudne, okazało się szczęśliwe aż dla czworga dzieci, które poradziły sobie z nim świetnie i przeszły do kolejnego etapu, czyli powiatowego konkursu ortograficznego, który odbędzie się w Gorzycach.

Laureatami zostali:

I miejsce: Michał Herok SP 17

II miejsce: Aleksandra Gienieczko SP 3

III miejsce: Milena Muca SP 2

IV miejsce: Karolina Kowol SP 15

Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Brodala i Piotr Paskuda z kl. III.

Nad organizacją konkursu czuwały panie: Iwona Warzecha, Bożena Hibner, Teresa Bednarek, Agnieszka Korbel-Marcol oraz Monika Wojs.

Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za zasponsorowanie słodkiego poczęstunku dla uczniów i ich opiekunów.

Wszystkim zaś dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w potyczkach ortograficznych.

DSCN4403 DSCN4405 DSCN4408 DSCN4411 DSCN4418

mgr Monika Wojs