W krainie czekolady Wróć »

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Książki naszych marzeń”  nasz szkolny księgozbiór poszerzył się o wiele cennych i atrakcyjnych pozycji. Wśród nich znalazła się powieść Roalda Dahla pt. „Charlie i fabryka czekolady”. Dostępność pozycji w naszej szkolnej bibliotece w znacznym stopniu wpłynęła na zainteresowanie uczniów szkolnym konkursem czytelniczym „W krainie czekolady”. 23 marca 2016r. chętni uczniowie zmierzyli się z testem ze znajomości treści lektury oraz biografii autora. Czekoladowy świat Willego Wonki nie miał przed nimi tajemnic. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Kaczmarczyk, drugie Laura Shirazi, trzecie Magdalena Rybarz. Serdecznie gratulujemy! Ponadto trzymamy kciuki za Zuzannę i Laurę, ponieważ to właśnie one będą reprezentować naszą szkołę w powiatowym konkursie czytelniczym „Czekoladowy świat Charliego”.

DSCN4419 DSCN4421

mgr Małgorzata Bubas