I WODZISŁAWSKI PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM Wróć »

9 marca .2016 odbył się w naszej szkole pierwszy rejonowy przegląd teatrów w  języku angielskim. Przyjechała do nas z tej okazji Szkoła z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Syryni, która wraz z opiekunem Panią Agnieszką Chytroszek przygotowała przedstawienie pt The Little Red Riding Hood. Uczniowie z naszej szkoły natomiast przygotowali dwa przedstawienia pt Batman and the psychiatrist oraz Mr Universe. Poziom wszystkich przedstawień był bardzo wysoki, a sam przegląd był dla nas wszystkich okazją do poznania się bliżej aktorów w obu szkół i przełamaniem pierwszych lodów przed wspólnym wyjazdem na III Żorski Międzyszkolny Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim, który odbył się 10 marca 2016.  W nagrodę za trud włożony w przygotowanie przedstawień Szkoła Języków Obcych PASCAL CONNECT ufundowała uczniom obu Szkół lekcję z native speakerami z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

DSC00409 DSC00440 DSC00453 DSC00474

mgr Izabela Piątkowska