„WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ” Wróć »

„WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”, taki był temat tegorocznego  XXIV Wodzisławskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I – III szkół podstawowych, organizowanego tradycyjnie w SP 15. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Zagola z klasy Ib, przygotowana przez panią I. Warzechę, Karol Pietraszek z kl. IIb, którego przygotowała pani B. Hibner i Karolina Pluta z kl. III, która ćwiczyła pod okiem pani M. Wojs. Wśród prezentowanych wierszy dominowała klasyka, czyli J. Brzechwa, J. Tuwim, M. Konopnicka. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, co zdecydowanie podniosło poziom rywalizacji. Po poetyckich  zmaganiach był czas na słodki poczęstunek i chwilę zasłużonego relaksu. Nasza najmłodsza uczennica, Alicja Zagola, która recytowała wiersz pt. „Leń”, decyzją jurorów zajęła III miejsce. Zasłużenie. BRAWO ALA! GRATULUJEMY! Życzymy dalszych sukcesów.

CAM01360 CAM01361 CAM01365

mgr Iwona Warzecha