PRZYŁĄCZ SIĘ DO WIELKIEJ ZBIÓRKI BATERII !!!!!!!!!!!!!!!!! Wróć »

Jak co roku organizujemy w naszej szkole konkurs pod hasłem „BEZPIECZNA BATERIA”. Ma on zachęcić uczniów, rodziców oraz wszystkich mieszkańców naszego miasta do zbiórki zużytych baterii. W tym roku zasady konkursu uległy zmianie i za przygotowanie pudełek są odpowiedzialni uczniowie, którzy zgłosili się do zabawy zarówno ze szkoły podstawowej jak i z gimnazjum. Konkurs jest więc rywalizacją pomiędzy poszczególnymi uczniami, a nie klasami jak to było w ubiegłym roku. Uczniowie na przełomie stycznia i lutego przygotowywali pudełka na zbiórkę baterii i poszukiwali miejsc na terenie miasta i okolic, gdzie mogliby zachęcać mieszkańców do tej akcji. Punkty zbiórki zostały już ustalone i do końca maja pudełka pozostaną w tych wyznaczonych miejscach. Na początku czerwca podsumowanie konkursu, przyznanie nagród i punktów z zachowania dla najlepszych.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do włączenia się w naszą akcję !1!

P1090438 P1130487

Punkty zbiórki baterii