Witajcie w naszej … szkole! Dni Otwarte w G-1 Wróć »

4 marca gościliśmy w progach Gimnazjum nr 1 szóstoklasistów z okolicznych szkół podstawowych. Uczniowie mieli przekonać się, że nauka w gimnazjum wcale nie jest taka zła. Na początku spotkania goście zostali zapoznani z ofertą edukacyjną naszego gimnazjum, którą przedstawiła pani dyrektor Danuta Paszylka, a później wyruszyli pod opieką nauczycieli-przewodników na „wycieczkę”, by odkrywać tajemnice szkoły. Na szóstoklasistów czekało mnóstwo zajęć – niespodzianek. W miłej atmosferze, gdy ujawniali oni swoje talenty aktorskie, artystyczne, sportowe, konstrukcyjne czy językowe, gdy przeprowadzali doświadczenia naukowe, czas płynął niezwykle szybko. Chcieliśmy pokazać, że uczyć można się na różne sposoby i nie zawsze konieczne jest tylko siedzenie nad książką. Uśmiechy na twarzach gości i pytania: „czy to na pewno koniec?” pozwala nam uznać Dni Otwarte za udane. Drodzy szóstoklasiści, do zobaczenia we wrześniu. Będzie nam miło powitać Was w naszej szkole.

DSCN2293 DSCN2303 DSCN2307 DSCN2322 DSCN2323 DSCN2329 DSCN2338 DSCN2359 DSCN2410 DSCN2419DSCN2268

mgr Aleksandra Żak