Ważna jest pasja Wróć »

Dan Brown, Harlan Coben, Stephen King to nazwiska, które znają wszyscy miłośnicy książek kryminalnych i książek grozy. Warto do tej listy dopisać także Thomasa Arnolda. Kim jest ów pisarz, który był gościem w naszej szkole? To mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, którego ogromną pasją stało się pisanie książek. W czasie spotkania z uczniami klasy II d i I d oraz innymi wielbicielami literatury autor podzielił się doświadczeniami pisarskimi, opowiadał o inspiracjach, poszukiwaniach tematów do książek, mówił o warsztacie pisarza a także o trudach tego zajęcia. W miłej atmosferze, przy sporym zainteresowaniu słuchaczy spotkanie minęło bardzo szybko. Zostało ono zwieńczone pytaniami dotyczącymi m.in. wydanych książek, rozwijania pasji. Długa kolejka chętnych do zakupu książki z oryginalną dedykacją autora jest dowodem, że było to spotkanie udane. Panu Thomasowi życzymy kolejnych poczytnych książek a jego czytelnikom wielu wrażeń. Dziękujemy Pani Agnieszce Wojcieszenko za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

DSCN2214 DSCN2225 DSCN2226 DSCN2229 DSCN2232 DSCN2235

mgr Aleksandra Żak