ELIMINACJE KLUBÓW SPORTOWYCH ORANGE! Wróć »

SZKOLNY KLUB SPORTOWY JEDYNKA PRZY GIMNAZJUM NR 1
WICELIDEREM OGÓLNOPOLSKICH ELIMINACJI
KLUBÓW SPORTOWYCH ORANGE!

Szkolny Klub Sportowy „Jedynka” gościł u siebie trenerów Klubów Sportowych Orange. Celem wizyty było przeprowadzenie eliminacji do finału, który rozegrany zostanie 5 marca w hali sportowej Warszawa Włochy. Z pośród 100 klubów Orange z całej Polski wyłonionych zostanie 10 finalistów. SKS Jedynka jest bardzo bliski finału. Do końca rundy eliminacyjnej zostało zaledwie kilkanaście ze 100 klubów, a nasz obecny wynik daje nam pozycję wicelidera tabeli. Zadania eliminacyjne polegały na wykonaniu 6 ćwiczeń, w których zawodnicy musieli się wykazać umiejętnościami techniki gry z zakresu piłki siatkowej, nożnej, koszykowej, ręcznej, umiejętnością panowania nad deską trickboardową, równowagą podczas zadania z fasolkami fitness oraz celnością podczas strzałów do tablicy z wyznaczonymi polami rzutu. Wszystkie zadania należało wykonać w określonym limicie czasu bądź limicie powtórzeń. O sukcesie naszej drużyny zadecydowały duże umiejętności techniczne, szybkość, koncentracja oraz dobre poczucie równowagi. Nasz Klub reprezentowali Dorota Migdoł, Sonia Brawańska, Dominika Mularska, Zofia Podsiadło, Julia Gawlik, Dominik Glinka, Maciej Jonszta, Rafał Kubica, Bartosz Gudalewski, Gracjan Nielaba, Daniel Trzaskalik, Szymon Kuśka oraz trener drużyny pani Weronika Kalinowska.

DSC_0230 DSC_0231 DSC_0238 DSC_0334 DSC_0335 DSC_0339 DSC_0373 DSC_0420 DSC_0456 DSC_0496 DSC_0512 DSC_0520 DSC_0523 DSC_0526 DSC_0536

mgr Weronika Kalinowska