TEATRALNE POTYCZKI Z PROFESJONALISTAMI Wróć »

21 stycznia 2016 roku uczniowie klasy ID mieli przyjemność dowiedzieć się, co to jest teatr zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Nasze zaproszenie przyjęli państwo Bornikowscy, którzy chociaż amatorsko, to jednak profesjonalnie występują „na deskach” wodzisławskiego teatru. Pani Zofia i pan Witold nauczyli nas, jak ćwiczyć aparat mowy oraz rozgrzewać ciało przed występem, zdradzili różne nam teatralne triki, a co najważniejsze, wprowadzili taką atmosferę, że na chwilę wszyscy poczuliśmy się prawdziwymi aktorami. Uczniowie klasy humanistycznej chętnie uczestniczyli we wszystkich zadaniach, a zwieńczeniem ich pracy były krótkie scenki teatralne.

Warsztaty teatralne były dla nas niezwykle pouczające, ale też dostarczyły wszystkim uczestniczącym sporo świetnej zabawy.

Państwu Bornikowskim serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i życzymy rozwijania teatralnych pasji oraz wiele sukcesów artystycznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.

mgr Hanna Goszyc

HG151 HG150 HG149 HG148