Mikołaj naprawdę przychodzi do grzecznych dzieci! Wróć »

Uczniowie klasy Ib SP napisali list do Świętego Mikołaja, w którym prócz pozdrowień poprosili Go o bilety do prawdziwego teatru. Święty dzieci wysłuchał i zafundował wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie na przedstawienie „Kot w butach”. Mało tego, czekał na miejscu na młodą widownię i rozdzielał słodycze. Niespodzianka była więc podwójna! A przedstawienie okazało się znakomite! Prawie 30 aktorów na scenie, zespół wokalny, taneczny, piękna scenografia, pomysłowe kostiumy i rekwizyty, gra świateł, efekty specjalne. Dwie godziny minęły jak jedna chwilka! Smutno się zrobiło, kiedy wprost z kolorowej, baśniowej krainy, znaleźliśmy się na mokrej od deszczu, szarej ulicy, w drodze na parking. Dobrze, że podróż powrotna przebiegała bez przeszkód, a my już zaplanowaliśmy kolejny wyjazd. Oczywiście do teatru, co wszystkim szczerze polecamy.

mgr Iwona Warzecha

IMG_3005 IMG_3016 IMG_3021 IMG_3025 IMG_3026 IMG_3027