I REJONOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „YOU CAN SPEAK ENGLISH” Wróć »

I REJONOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „YOU CAN SPEAK ENGLISH” zorganizowany przez naszą szkołę, przy wsparciu merytorycznym Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz szkoły językowej „Pascal Connect” zakończony!

Wrażenia …..nie do opisania! Na początku było troszkę stresu i skrępowania, ale jak już się poznaliśmy….. zaczęła się świetna zabawa. Bo jak tu zachować powagę, gdy się reklamuje dziurawą skarpetę czy słoik świeżego powietrza lub próbuje narysować kopię obrazka, który opisuje kolega? Uczniowie radzili sobie też świetnie, przedstawiając scenki z życia codziennego i prowadząc spontaniczną rozmowę z native speakerem.

CEL – zachęcenie młodzieży do mówienia w języku obcym – osiągnięty!

Nikt nie wyszedł bez dyplomu i nagrody

Laureatami I REJONOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „YOU CAN SPEAK ENGLISH” zostali:

W kategorii klas I:

I miejsce: Jacek Schwan i Mateusz Trzeciak z Zespołu Szkół Gimnazjalnych w Rydułtowach

II miejsce: Szymon Wiśniewski i Filip Świderek z ZS nr 3 w Wodzisławiu

III miejsce: Zosia Wierzgoń i Marta Popielarczyk z ZS nr 2 w Wodzisławiu

W kategorii klas II:

I miejsce: Franek Kubiak oraz Kacper Drzyzga z ZS nr 2 w Wodzisławiu

II miejsce: Aleksander Krentosz i Aleksandra Świerczek Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu

III miejsce: Adam Zientek i Piotrowi Klyszcz Gimnazjum nr 1 w Rydułtowach

W kategorii klas III:

I miejsce: Maria Brachmańska i Julia Grzebak z gimnazjum w Turzy

II miejsce: Wiktoria Henek i Agnieszka Woś z ZS nr 3 w Wodzisławiu

III miejsce: Anna Tomas i Wiktoria Tatarczyk ZS nr 2 w Wodzisławiu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w naszym konkursie.

Do zobaczenia za rok!

mgr Danuta Patalita