„Zielono nam? Na bank! ” z WBK Bankiem Zachodnim Wróć »

Prace związane z realizowanym przez naszą szkołę projektem „ Zielono nam? Na bank”  dobiegły końca. Projekt ten znalazł się w gronie nagrodzonych pomysłów w zorganizowanym przez Fundację Banku Zachodniego konkursie grantowym  „Tu mieszkam tu zmieniam”.
Powstały przed szkołą ogródek podziwiać można w całej okazałości. W miejscu niezagospodarowanej przedtem powierzchni powstał ogród skalny z karmnikami wykonanymi przez naszych uczniów, hotelami dla biedronek i motyli oraz gongami wietrznymi.
W czerwcu nastąpiło jego uroczyste oddanie z udziałem Dyrekcji szkoły, przedstawicieli Banku Zachodniego oraz społeczności szkolnej.  Mamy nadzieję, że nasz mały park sensoryczny w pełnej krasie służyć będzie następnym pokoleniom uczniów Zespołu szkol nr 2 w Wodzisławiu Śląskim.

mgr Dominika Kasprzyk