Po raz kolejny odkrywamy talenty Wróć »

Dzień Odkrywców Talentów wpisał się już na stałe do szkolnego kalendarza Gimnazjum nr 1. Nie inaczej było 16 czerwca, kiedy to w auli zgromadzili się ci, którzy zechcieli zaprezentować swoje talenty. Mogliśmy podziwiać instrumentalistów, wokalistów, zespoły muzyczne, aktorów, tancerzy w układach standardowych i nowoczesnych. Dopełnieniem była wystawa prac plastycznych i fotograficznych. Niektórzy artyści byli już znani szkolnej społeczności, ale wielu swoje umiejętności zaprezentowało po raz pierwszy. Nie brakowało także miłych zaskoczeń i emocji. Widzowie z podziwem patrzyli na popisy wykonawców, doceniając ich ogromny wysiłek w pielęgnowaniu uzdolnień, a gorącym brawom nie było końca. Wszyscy wiemy, że nawet największy talent bez pracy niewiele daje.

Ten dzień pokazał, że nie bez powodu nasza szkoła zasłużyła na tytuł Szkoły Odkrywców Talentów.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom za podzielenie się cząstką swego talentu.

mgr Aleksandra Żak

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19