Wycieczka kl. VA i IVA Wróć »

29 maja 2015 roku byliśmy na wycieczce szkolnej w Krasiejowie w Parku Jurajskim. Podjechaliśmy autokarem na parking i już nie mogliśmy się doczekać kiedy zobaczymy dinozaury oraz pobawimy się na dużym placu zabaw, który przypominał olbrzymią plażę z różnego rodzaju huśtawkami, linami do wspinania, zjeżdżalniami.

Zwiedzaliśmy pawilony, w których przenieśliśmy się 66 milionów lat temu, kiedy życie na Ziemi prawie przestało istnieć. Znaleźliśmy się w wehikule czasu, którym podróżując podglądaliśmy życie pierwotnego człowieka. Było to możliwe dzięki technologii cyfrowej. Niestety czas upływał tak szybko, że nawet nie zorientowaliśmy się a już trzeba było wracać. Wycieczka bardzo nam się podobała i z chęcią chcielibyśmy wrócić w to miejsce.

mgr Bogusława Lubszczyk

mgr Barbara Froncek