Jaką szkołę wybrać? Wróć »

Jaką szkołę wybrać, by potem tego nie żałować, by jak najlepiej „ustawić się” przed dalszą nauką lub jak najszybszym zdobyciem zawodu? Różne szkoły średnie nęcą Cię różnymi atutami (dodatkowe zajęcia, pracownie, osiągnięcia). Jak w tym gąszczu informacji znaleźć tę najlepszą dla siebie szkołę? Tym razem swoją ofertę przedstawiła szkoła zawodowa a mianowicie Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim. Przedstawiciele tej szkoły udowadniali, że szkolnictwo zawodowe nie jest mniej prestiżowe od innych typów kształcenia i co najistotniejsze, daje młodym ludziom możliwość znalezienia pracy po zakończeniu edukacji. Fachowiec na wagę złota – chyba każdy zetknął się z taką sytuacją, w której musiał skorzystać z profesjonalnej pomocy. Rynek pracy potrzebuje zawodowców! Fach to nie obciach, to się po prostu opłaca! Może właśnie szkoła zawodowa umożliwi wam zdobycie nowych umiejętności, które pomogą rozpocząć wymarzoną pracę. Pamiętaj! Wybieraj ze spokojem i rozważnie – to jedna z ważniejszych decyzji w Twoim życiu.

DSCN1438 DSCN1442 DSCN1447 DSCN1451 DSCN1452 DSCN1454 na str

mgr Agnieszka Wojcieszenko