Jachtem przez świat… Spotkanie Justyny Łopaty z gimnazjalistami Wróć »

6 maja, niemalże prosto z Karaibów przybyła dziś do nas Justyna Łopata, która najpierw w Gimnazjum nr 1 uczniom, a następnie starszej publiczności w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim opowiedziała o swoich podróżniczych wrażeniach i przygodach, o pływaniu jachtem po Pacyfiku. Zdradziła nam wiele wyspiarskich tajemnic oraz ciekawostek, pokazała przecudne zdjęcia i filmiki z owych wypraw. Zarówno ta młodsza jak i starsza publiczność była oczarowana relacją podróżniczki. Sporo słuchaczy, zafascynowanych opowieściami pani Justyny, zadawało podróżniczce wiele pytań.
Po południu Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w odbyło się drugie spotkanie z panią Justyną, którego współorganizatorem była nasza szkoła.
Pani Justynie serdecznie dziękujemy, że zgodziła się przyjąć nasze zaproszenie i odwiedziła nas w Wodzisławiu. Życzymy pani wiatru w żagle, jeszcze wielu podróżniczych celów do zdobycia i już teraz ponownie zapraszamy do nas z kolejnymi, nowymi, niezwykłymi opowieściami!:)
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z obu spotkań oraz do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziłam z podróżniczką.