JARMARK CUDÓW JUŻ ZA NAMI Wróć »

W minioną środę w Gimnazjum nr 1 znowu zrobiło się smacznie, kolorowo i radośnie. A wszystko to za sprawą Jarmarku Cudów, który stał się już naszą szkolną tradycją. Co niezwykłego tym razem uczniowie mieli do zaoferowania? Mogliśmy ucieszyć podniebienia w kawiarence, przenieść się do Paryża wprost na francuskie śniadanie, przypomnieć sobie smaki lata dzięki smacznym gofrom z owocami i nie tylko, zakupić różnego rodzaju ręcznie robione kosmetyczki, pokrowce na telefony, breloczki, pozyskać ręcznie robioną biżuterię, gipsowe, ręcznie malowane aniołki, skorzystać z wyprzedaży garażowej, a także zakupić w Empiku jakąś książkę lub płytę.

W tym roku udało nam się pobić zeszłoroczny wynik, zebraliśmy prawie 1200 zł. Dochód z imprezy jak co roku zasili budżet Samorządu Szkolnego, dzięki czemu będziemy mogli organizować kolejne imprezy, konkursy, a także w szczególnych przypadkach dofinansowywać uczniom wyjazdy i wycieczki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy się zaangażowali w przygotowanie jarmarkowych straganów i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznym Jarmarku Cudów!

HG94 HG96 HG95