Jaką szkołę wybrać? Wróć »

Jaką szkołę wybrać, by potem tego nie żałować, by jak najlepiej „ustawić się” przed dalszą nauką lub jak najszybszym zdobyciem zawodu? Różne szkoły średnie nęcą Cię różnymi atutami (dodatkowe zajęcia, pracownie, osiągnięcia). Jak w tym gąszczu informacji znaleźć tę najlepszą dla siebie szkołę? Po gimnazjum można wybrać trzy podstawowe ścieżki kariery: szkoła zawodowa, technikum lub liceum ogólnokształcące. Aby ułatwić wam wybór zaprosiliśmy przedstawicieli Liceum Ogólnokształcącego z Rydułtów. Uczniowie klasy policyjnej zaprezentowali próbkę swoich umiejętności. Hm… może warto? Pamiętaj jednak, że ostateczną decyzję podejmujesz jednak wraz ze Swoimi Rodzicami. Zrób to ze spokojem i rozważnie – to jedna z ważniejszych decyzji w Twoim życiu.

mgr Agnieszka Wojcieszenko

DSCN3713 DSCN3725 DSCN3732 DSCN3736 DSCN3737 DSCN3746 DSCN3756 DSCN3758 DSCN3759