SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ – JUSTYNĄ ŁOPATĄ Wróć »

W najbliższą środę, 6 maja w naszej szkole odbędzie się spotkanie z moją koleżanką – podróżniczką – Justyną Łopatą, w którym udział wezmą uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Moi drodzy, pani Justyna zrobi nam tę przyjemność, przyjedzie do nas i opowie o swoich podróżniczych przygodach, jakie przeżywa, pływając po Karaibach i nie tylko, odkrywając nieznane lądy, poznając obce nam plemiona. Zaprezentuje zdjęcia i filmiki ze swoich podróży. Zastanówcie się, o co chcielibyście zapytać podróżniczkę, bo niewątpliwie jest ogromną skarbnicą wiedzy na temat wypraw jachtem w nieznane.

Tego samego dnia o godz. 17.00 odbędzie się też spotkanie z panią Justyną w Bibliotece Miejskiej, na które już teraz serdecznie zapraszam wszystkich dorosłych pasjonatów podróży. Przekażcie tę informację Waszym rodzinom i znajomym.

Raz jeszcze serdecznie wszystkich zapraszam na spotkanie z Justyną Łopatą! Po prostu warto!:)

P1130057A HG90

mgr Hanna Goszyc