Egzamin gimnazjalny 2015 Wróć »

Już po wszystkim! Zakończyły się egzaminy gimnazjalne. Uczniowie odetchnęli z ulgą, ale tylko na chwilę. Teraz sprawdzają rozwiązania w internecie i z niecierpliwością czekają na wyniki.
We wtorek o godz. 9.00 gimnazjaliści wypełnili pytania z części humanistycznej. Najpierw napisali sprawdzian z historii i wiedzy o społeczeństwie, a dwie godziny później z języka polskiego. W środę, drugiego dnia wypełniając część matematyczno-przyrodniczą sprawdzili swoją wiedzę z matematyki, przyrody, chemii, fizyki, biologii i geografii. Ostatniego dnia odbył się test ze znajomości języka obcego. O godz. 9.00 przeprowadzono sprawdzian na poziomie podstawowym, a o godz. 11.00 na poziomie rozszerzonym. Egzaminu nie można oblać, ale to wyniki ogłoszone 19 czerwca zadecydują, czy uczniowie dostaną się do wymarzonych szkół średnich.

DSCN1225 DSCN1228 DSCN1232 DSCN1233 DSCN1235 DSCN1236 DSCN1237

mgr Agnieszka Wojcieszenko