Dzień otwarty dla szóstoklasistów Wróć »

Kolejny dzień otwarty w naszym gimnazjum już za nami. 26 marca uczniowie klas szóstych z okolicznych podstawówek odwiedzili naszą szkołę.

Młodzi goście zostali przywitani przez panią dyrektor ZS Nr 2 – mgr Danutę Paszylkę, która przedstawiła ofertę planowanych oddziałów na rok szkolny 2015/2016 oraz opowiedziała o szkole, o sukcesach naukowych naszych uczniów, a także o odbywających się u nas konkursach i imprezach, na które wszystkich szóstoklasistów serdecznie zapraszamy. Następnie głos zabrała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która zapewniła drogich gości o tym, że Gimnazjum nr 1 to szkoła z klasą, która nie tylko pomoże zdobyć im ogromną wiedzę, ale także zapewni im świetną zabawę, niezapomniane przygody oraz wieloletnie przyjaźnie, a przede wszystkim rozwijanie swoich pasji. Zaś uczniowie naszej szkoły w przygotowanym przedstawieniu udowodnili, że nie są to tylko puste słowa. Trzecioklasiści, którzy uczęszczają na zajęcia teatralne, przedstawili szóstoklasistom prawdziwe arcydzieło – po prostu zagrali samych siebie. „Wspomnienia gimnazjalisty” wywołały uśmiech na twarzy każdego z widzów. Poniżej można zobaczyć fotorelację z występu.

Następnie młodzi goście zostali oprowadzeni przez nauczycieli gimnazjum po pracowniach naszej szkoły.

Szóstoklasisto przyjdź do naszej szkoły, a będziesz bardzo mądry i zawsze wesoły!

HG87 HG112 P1120486 P1120490